Niesamowity sztorm na oceanie. Wieje tak ze chyba jest z 10 w skali Beauforta. Dobrze, ze nie mam specjalnie poddaszy wiec przez to jest mniejsza szansa, ze mi zwieje dach. Pierwszy tak silny wiatr odkad mieszkam w tym domu juz ponad rok.

Dobrze, ze nie lece do Polski dzis bo mieszkam za daleko aby brac taksowke i jakbym jechal pociagiem na lotnisko to bylbym calkiem zmoczony. Zapowiadali tez grad ale nie tak duzy aby uszkodzil karoserie samochodu. Poza tym jak jest taka pogoda to nie wiem czy startuja samoloty wiec sa wtedy duze opoznienia.

Musze wydrukowac skierowanie na CT Scan od dentysty w Warszawie a przy przeprowadzce zgubilem gdzies drukarke wiec mialem dzis jechac aby kupic nowa  drukarke ale przy takiej pogodzie to spasuje i pojade jutro. Moglem to zrobic wczoraj. Byla taka piekna pogoda.

Advertisements

Comments on: "Dzis w Quinns Rocks…" (6)

  1. …Wiesz, Ty jesteś dla nie mnie autorytetem…też tak myślę, ale Lwów ma jakiś taki przedwojenny nastrój…nastrój do ciągłej zabawy, humoru. Tam nie ma nastroju do biznesów tylko do Zabawy. Poza tym tam jest wyjątkowy mikroklimat, sprawdziłam wielokrotnie…chodzisz dużo a mięśnie, stawy nie bolą. Poza tym psychika i to , że nic nie musisz robić … nastrój wakacji jak piszesz robią swoje. Hm … zawsze coś mądrego napiszesz…dzięki. Jak będziesz w Polsce odwiedz nas. Zapraszamy.. . Nie mogę ” przetransportować” zdjęć na komputer, coś się zacięło, ale pokażę Ci kiedyś polskie kamienice we Lwowie, nadal są cudne. Buziaki, Marysia

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: